VDRS10P150TLE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS10P150TLE
JLCPCB Part #
C2656850
Package
Plugin
Description
150V 2.5kA 200V 240V 36J 395V 490pF@1kHz 插件 Varistors ROHS