VDRS10D014BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS10D014BSE
JLCPCB Part #
C1528832
Package
Plugin
Description
14V 18V 22V 4.3J 43V 500A 6nF@1kHz 插件 Varistors ROHS