VDRS07H250BSE
MFR.Part #
VDRS07H250BSE
JLCPCB Part #
C1527593
Package
Plugin
Description
1.2kA 160pF@1kHz 250V 320V 33J 390V 5mm 650V 插件 Varistors ROHS