VDRS07B030TSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS07B030TSE
JLCPCB Part #
C2657655
Package
Plugin
Description
1.6nF@1kHz 250A 3.6J 30V 38V 47V 93V 插件 Varistors ROHS