VDRS05A014BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRS05A014BSE
JLCPCB Part #
C1528587
Package
Plugin
Description
1.3nF@1kHz 100A 14V 18V 22V 48V 500mJ 插件 Varistors ROHS