VDRH20X115BSE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VDRH20X115BSE
JLCPCB Part #
C1529618
Package
Plugin
Description
10kA 115V 130J 150V 180V 2.64nF@1kHz 300V 插件 Varistors ROHS