VB60100C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB60100C-E3/4W
JLCPCB Part #
C7409628
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 30A 790mV@30A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS