VB30M120C-E3/8W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB30M120C-E3/8W
JLCPCB Part #
C6591367
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 800uA@120V 980mV@15A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS