VB20200G-E3/8W
MFR.Part #
VB20200G-E3/8W
JLCPCB Part #
C5989791
Description
1 Pair Common Cathode 1.7V@10A 10A 150uA@200V 200V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS