V8PAL45-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V8PAL45-M3/I
JLCPCB Part #
C3759194
Package
DO-221BC(SMPA)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.85mA@45V 120A 45V 4A 570mV@8A DO-221BC(SMPA) Schottky Diodes ROHS