V6KL45DU-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6KL45DU-M3/I
JLCPCB Part #
C6737559
Package
FlatPAK5x6-8L
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 450uA@45V 45V 540mV@3A 6A 80A FlatPAK5x6-8L Schottky Diodes ROHS