V60DM60C-M3/I
MFR.Part #
V60DM60C-M3/I
JLCPCB Part #
C7096877
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 2.1mA@60V 30A 60V 710mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS