V60100C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V60100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6590462
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 30A 790mV@30A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS