V40PWM60CHM3/I
MFR.Part #
V40PWM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C2927406
Package
TO-252-2
Description
-40℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.4mA@60V 20A 240A 60V 720mV@20A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS