V40D60CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40D60CHM3/I
JLCPCB Part #
C3758994
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 20A 4mA@60V 60V 620mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS