V40100C-M3/4W
MFR.Part #
V40100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C5555996
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 20A 250A 730mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS