V3PAN50-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V3PAN50-M3/I
JLCPCB Part #
C7140908
Package
DO-221BC(SMPA)
Description
1 Independent 3A 50V 540mV@3A 600uA@50V 80A DO-221BC(SMPA) Schottky Diodes ROHS