V3FL45HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V3FL45HM3/I
JLCPCB Part #
C6310770
Package
DO-219AB(SMF)
Description
3A 45V 580mV@3A 750uA@45V DO-219AB(SMF) Schottky Diodes ROHS