V30DM60CL-M3/I
MFR.Part #
V30DM60CL-M3/I
JLCPCB Part #
C6346296
Description
1 Pair Common Cathode 1.2mA@60V 15A 60V 640mV@15A TO-263AC Schottky Diodes ROHS