V30DL50C-M3/I
MFR.Part #
V30DL50C-M3/I
JLCPCB Part #
C468023
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 1.8mA@50V 15A 50V 570mV@15A TO-263 Schottky Diodes ROHS