V30100SG-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30100SG-M3/4W
JLCPCB Part #
C6013535
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 1V@30A 250A 30A 350uA@100V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS