V20PWM10C-M3/I
MFR.Part #
V20PWM10C-M3/I
JLCPCB Part #
C3758410
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 150uA@100V 820mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS