V20PW60HM3/I
MFR.Part #
V20PW60HM3/I
JLCPCB Part #
C6308701
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 200A 20A 3.6mA@60V 60V 660mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS