V20PW45HM3/I
MFR.Part #
V20PW45HM3/I
JLCPCB Part #
C3758950
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.5mA@45V 200A 20A 45V 610mV@20A TO-252 Schottky Diodes ROHS