V20PW10HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20PW10HM3/I
JLCPCB Part #
C7095849
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 100V 200A 20A 500uA@100V 860mV@20A Independent TO-252-3 Schottky Diodes ROHS