V20KM100HM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20KM100HM3/H
JLCPCB Part #
C6344733
Package
FlatPAK5x6-8L
Description
-40℃~+165℃ 1 Independent 100V 20A 220A 250uA@100V 660mV@20A FlatPAK5x6-8L Schottky Diodes ROHS