V20D100C-M3/I
MFR.Part #
V20D100C-M3/I
JLCPCB Part #
C3757532
Package
TO-263AC(SMPD)
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 300uA@100V 790mV@10A TO-263AC(SMPD) Schottky Diodes ROHS