V15PM12HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15PM12HM3/I
JLCPCB Part #
C7408113
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 120V 15A 220A 800uA@120V 840mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS