V15PM10HM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15PM10HM3/H
JLCPCB Part #
C5984161
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100V 15A 220A 400uA@100V 750mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS