V15PL50-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15PL50-M3/86A
JLCPCB Part #
C6735335
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 15A 200A 280mV@5A 35uA@50V 50V TO-277A Schottky Diodes ROHS