V15P12-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15P12-M3/I
JLCPCB Part #
C7408110
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 120V 15A 1mA@120V 220A 810mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS