V15K60CHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15K60CHM3/H
Description
1 Pair Common Cathode 1.1mA@60V 590mV@7.5A 5A 60V - Schottky Diodes ROHS