V12PM153-M3/H
MFR.Part #
V12PM153-M3/H
JLCPCB Part #
C7094906
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 150V 150uA@150V 200A 3.7A 850mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS