V12PM153HM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12PM153HM3/H
JLCPCB Part #
C7375326
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 150V 150uA@150V 200A 3.7A 850mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS