V12PM12-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12PM12-M3/87A
JLCPCB Part #
C5815349
Package
TO-277A
Description
120V 12A 500uA@120V 800mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS