V10PM6-M3/I
MFR.Part #
V10PM6-M3/I
JLCPCB Part #
C6344301
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 10A 180A 60V 640mV@10A 800uA@60V TO-277A Schottky Diodes ROHS