V10PM10HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PM10HM3/I
JLCPCB Part #
C7375130
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100V 10A 120uA@100V 180A 750mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS