V10P6-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P6-M3/86A
JLCPCB Part #
C5983877
Package
TO-277A
Description
1.9mA@60V 4.3A 590mV@10A 60V TO-277A Schottky Diodes ROHS