V10P12-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P12-M3/86A
JLCPCB Part #
C7375110
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10A 120V 160A 400uA@120V 820mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS