V10P10-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P10-M3/86A
JLCPCB Part #
C50188
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 10A 150uA@100V 180A 680mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS