V10DM60CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10DM60CHM3/I
JLCPCB Part #
C7094783
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 250uA@60V 5A 60V 660mV@5A TO-263AC Schottky Diodes ROHS