TZX30X-TAP
MFR.Part #
TZX30X-TAP
JLCPCB Part #
C7372120
Description
1 Independent 100Ω 1uA@23V 29.02V~30.51V 30V 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS