TZX16A-TAP
MFR.Part #
TZX16A-TAP
JLCPCB Part #
C241999
Description
1 Independent 15.3V~15.9V 16V 1uA@16V 45Ω 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS