TZMC4V7-GS18
MFR.Part #
TZMC4V7-GS18
JLCPCB Part #
C7372072
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 4.4V~5V 4.7V 500mW 500nA@1V 600Ω 80Ω ±5% MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS