TZMC39-GS08
MFR.Part #
TZMC39-GS08
JLCPCB Part #
C3735241
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA 37V~41V 39V 500mW 500Ω 90Ω MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS