TZMB6V2-GS08
MFR.Part #
TZMB6V2-GS08
JLCPCB Part #
C3000817
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA 10Ω 200Ω 500mW 6.08V~6.32V 6.2V MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS