TZMB4V3-GS18
MFR.Part #
TZMB4V3-GS18
JLCPCB Part #
C7406759
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 1uA@1V 4.22V~4.38V 4.3V 500mW 600Ω 90Ω ±2% MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS