TZMB12-GS08
MFR.Part #
TZMB12-GS08
JLCPCB Part #
C413426
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 11.76V~12.24V 12V 20Ω 2uA 500mW 90Ω MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS