TZMA7V5-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZMA7V5-GS08
JLCPCB Part #
C6343534
Package
SOD-80MiNiMELF
Description
1 Independent 100nA@5V 500mW 50Ω 7.5V 7V~7.9V 7Ω ±1% SOD-80MiNiMELF Zener Diodes ROHS