TZM5250B-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZM5250B-GS08
JLCPCB Part #
C3739743
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@15V 20V 25Ω 500mW 600Ω ±5% MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS